בניית עמודי נחיתה מתקדמים

עמודי הנחיתה שלנו - מסלולי ההמראה שלכם

מה זה כולל?

בניית עמודי נחיתה מתקדמים, הכוללים הכל: מידע רלוונטי, המלצות, הנעה לפעולה, טפסים מעוצבים, תוסף נגישות, קישור מיידי לוואטסאפ ועוד. 

התפיסה האסטרטגית

התפיסה האסטרטגית שלנו היא ליצור עמודי נחיתה ייעודיים לצרכים שיווקיים שונים. דפי הנחיתה שלנו ממוקדים לקמפיינים של גוגל ADS או לפייסבוק. הם מצויינים ליצירת לידים ולשיפור ההמרה של מודעות. 

המסרים השיווקיים

המסרים שלנו חדים וכתובים בגובה העיניים. הם יודעים לדבר גם גוגלית ולהשיג הישגים נאים בציוני האיכות של קמפיין המנוהל על ידינו.  

בניית עמודי נחיתה מתקדמים לנחיתה רכה

בניית עמודי נחיתה מתקדמים - מחלקת עסקים

תתרווחו. עמודי הנחיתה שלנו הם טיסה במחלקת עסקים. אנו משתדלים להציע שירות מעולה גם לכם וגם ללקוחות שלכם, שעוברים דרך הקמפיינים שלנו. אנו משתדלים שהניווט יהיה ברור ופשוט. שהטקסטים יהיו קולחים ומסבירי פנים. שהעיצוב יספק הנאה. שיהיה קל לבצע כל מה שרוצים וצרך לבצע באמצעות העמוד. 

אז אם גם אתם רוצים קמפיינים ועמודי נחיתה אפקטיביים – אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני/בוואטסאפ או באמצעות השארת פרטים בטופס המקוון

הטייסים - עמודי נחיתה

הטובים לטיס

כשאתם בוחרים משרד העוסק בשיווק דיגיטלי, כדאי שלא תתפשרו על האיכות. איכות הצוות שיטפל בכם תשפיע לא רק על תוצאות הקמפיינים שתנהלו. היא תשפיע גם על העלויות של הפרסום. ומעבר לכך, היא תשפיע על התדמית שלכם. עמוד נחיתה או קמפיין בגוגל או פייסבוק הם חלק בלתי נפרד מ"האישיות" האינטרנטית שלכם, או אם תרצו, מהמיתוג שלכם. 

אנחנו צוות לעניין. זהו. הדרדרנו לנקודה, שאנו מעידים על עצמנו. כי אנחנו מעידים על עיסתנו במיומנות רבה ובמלוא הצניעות, כמובן (: 

אחנו מטפלים בתוכן השיווקי ובהיבטים הטכניים של כל דף נחיתה ו/או קמפיין פרסום באינטרנט.


הראייה שלנו, היא תמיד אסטרטגית. מתוך ראייה של התמונה השיווקית הכוללת. כל מה שנעשה באינטרנט, יהלום את הערכים שלכם: כעסק, כארגון, כפרסונות. 

אנו נתאים את הקמפיינים שלנו ועמודי הנחיתה שלנו, לערכי המותג שלכם. לפעמים, נסייע לכם אפילו להגדיר אותם. 

אנחנו נבצע הכל:

  • תכנון ואפיון
  • בנייה ועיצוב
  • בחירת וקניית תמונות במקרה הצורך
  • קופירייטינג בגובה העיניים
  • סידור התוכן על פי כללי הכתיבה השימושית לאינטרנט
  • הנעה לפעולה

מתעניינים בדף נחיתה/קמפיין איכותי? השאירו לנו פרטים

דילוג לתוכן