למה ביקורת בונה?

ביקורת בונה, הינו שירות חדש המספק מענה למגמה החדשה בגוגל. חברת גוגל, שרכשה את חברת ווייז, פועלת כל העת לשיפור הרלוונטיות של תוצאות החיפוש. אחת הדרכים שבהן בחרה לשפר את הרלוונטיות הינה להציג תוצאות על בסיס מקומי. האלגוריתמים של גוגל מציפים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש בין 1 עד 4 תוצאות על בסיס גיאוגרפי מקומי. התוצאות הללו מוצגות בהתאם למרחק הגיאוגרפי של מבקש השירות או המוצר מבית העסק המספק אותם. במקביל לשינוי באופן הצגת התוצאות במנוע החיפוש של גוגל, השיקה החברה את אפליקציית גוגל לעסק שלי המאפשרת לעסקים, גם ללא אתר אינטרנט, לקדם את עצמם על בסיס מיקום.

האפליקציה הינה חינמית ונגישה לכל אחד. אנו מספקים שירותי קופירייטינג ובניית תדמית מקצועיים תוך שימוש נבון בפלטפורמה החינמית שיצרה גוגל.

?מה אנחנו עושים בדרך כלל

משרד תיקשורים מספק שירותי קופירייטינג, קידום אתרים ושיווק מתקדם באינטרנט. המשרד עוקב אחר השינויים הרבים החלים ברשת האינטרנט ומייצר פתרונות קידום לעסקים וגופים, המעוניינים לשפר את נוכחותם ברשת האינטרנט ולבנות את תדמיתם. כמי שחיים את העולם האינטרנטי וכמי שנהנים מהבנה רחבה בשיווק עסקי, אנו מפתחים כל העת שירותים חדשים המותאמים למגמות החדשות, ולפעילות האינטרנטית הנגזרת מהן.

הפעילות שלנו

מי אנחנו?

שרה - ביקורת בונה - גוגל לעסק שלי
תוכן מנצח - תוכן אינטליגנטי בעולם דיגיטלי

שרה טיקטינסקי קליינר - אמנית מילים

קופירייטרית, מקדמת אתרים ויזמית אינטרנט
בעלת אתר תיקשורים קופירייטינג, מיתוג ויחסי ציבור
חיה ונושמת אינטרנט

יואל - ביקורת בונה - גוגל לעסק שלי
יזמות וחדשנות - הפן האינטרנטי של המוח היהודי

יואל לוי - יזם אינטרנט

יזם ואיש עסקים בעל הבנה רחבה בעולם השיווק האינטרנטי
מבעלי אתר מה לקנות מרכז לצרכנות נבונה באינטרנט.
הבנה ולימוד מתמידים של החידושים בעולם האינטרנטי

הרקע להקמת ביקורת בונה - גוגל לעסק שלי

ביקורת בונה - גוגל לעסק שלי הינו שירות חדש שנועד לספק מענה לכל מי שהולכים לאיבוד בעולם השיווק האינטרנטי. מכל אפיקי הפרסום והשיווק באינטרנט זיהינו את הכרטיס של גוגל לעסק שלי כמוצר חובה. אפשר להסתדר בלי אתר. אפשר להסתדר בלי פייסבוק או אינסטגרם. אבל גוגל לעסק שלי, או גוגל ביזנס, מזוהה אצלנו ממש כ- Must. הוא הלחם והמרגרינה של הנוכחות באינטרנט. הכלי הוא חינמי, ממש כמו דף עסקי בפייסבוק, אבל טיפול מקצועי בכרטיס הוא ממש הכרחי. לכן, אנחנו כאן. כרגע, עם חבילת הבסיס, triple jump, ובעתיד הקרוב עם שורת חבילות נוספות.

רוצים להתייעץ? השאירו לנו פרטים. נחזור אליכם.

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.

© כל הזכויות שמורות לתיקשורים

אזורי פעילות: חיפה והצפון, העמק, הגליל, באר שבע, תל אביב, חולון, בת-ים, ראשון לציון, פ"ת, בני ברק, רעננה, כפר סבא, עפולה, חדרה, רמת גן, הרצליה, רמת השרון, נתניה, ירושלים, בית שמש, צפת, טבריה, קריית שמונה, אילת, רחובות, יבנה, קריית גת, קריית מלאכי, אשדוד, אשקלון, קריית ביאליק, קריית אתא, הדרום

דילוג לתוכן