קידום עסקים מקומי

מרחיבים את מעגל הלקוחות שלכם באמצעות הפלטפורמה המצוינת של גוגל ביזנס

 

 

גלובוס סיסמאות שיווק - המחשה לקידום עסקים מקומי
גבר בתנועת נצחון מול המחשב - המחשה לקפיצת הדרך בגוגל

קיצור דרך לעמוד הראשון בגוגל

 

כביש עוקף קידום אתרים. אם יש לך אתר אינטרנט איכותי, אבל לא מקודם אורגנית, אנחנו מציעים לך קיצור דרך אל העמוד הראשון בגוגל. איך עושים את זה? באמצעות קידום על בסיס גיאוגרפי, המעניק לך גישה אל הגולשים הקרובים אליך ברדיוס מסויים שהינו הכי רלוונטי עבורך ועבורם. 

כביש מהיר - קיצור דרך לעמוד ראשון בגוגל

להתקדם בגוגל אפילו בלי אתר

 

קודם כל זה אפשרי. אפשר, כדאי ורצוי ליצור נוכחות באינטרנט בעמוד הראשון בגוגל, גם אם טרם הקמתם  אתר אינטרנט. איך עושים את זה? בשביל זה אנחנו כאן. אנו מציעים לכם אפשרות מהירה, ישירה ומצוינת במובני עלות-תועלת לקבלת פניות מהאינטרנט גם ללא אתר. 

כדור גולף ליד החור - המחשה לשיווק ממוקד לקהל היעד

שיווק ממוקד לקהל יעד טבעי

 

קרובים, קרובים. מי שמחפש נותני שירות, בעלי מקצוע, חנויות, צימרים או מקומות בילוי, כמעט תמיד יעדיף את מי ומה שקרוב אליו גיאוגרפית. אם אלו אנשי מקצוע – הם כנראה יגיעו מהר יותר, אם זה בתי קפה, מסעדות או מקומות בילוי, תמיד תרצו שיהיה לכם נוח וזמין להגיע אליהם, אם אלו ספקי שירות – הכי נוח לעבוד עם אנשים שפשוט וקל להפגש איתם. 

בלונדינית מרוצה - המחה להמרת מוניטין חיובי ללקוחות

להמיר מוניטין חיובי ללקוחות

 

אתם טובים במה שאתם עושים? אז למה שלא כולם יידעו מזה? גוגל לעסק שלי מאפשר לכם לקבל הבלטה בעמוד הראשון בגוגל כבעלי מוניטין חיובי באמצעות ביקורות של לקוחות שלכם. בניגוד לאתרי דירוג אחרים – במקרה של גוגל הכל גלוי מהמסך הראשון של תוצאות החיפוש. יתרון עצום בשביל מי שיש להם לקוחות מרוצים.

קידום לוקאלי - פשוט משתלם

קידום עסקים באמצעות גוגל לעסק שלי מעניק לכם כלי שיווקי רב עוצמה ואפקטיבי.

אנו מתמחים בקידום לוקאלי באמצעות המערכת של גוגל ביזנס, ומאפשרים לכם לקדם את העסק שלכם על ידי משיכת הלקוחות הפוטנציאליים הרלוונטיים ביותר עבורכם.

אנחנו הופכים אתכם משקופים לנראים בגוגל ובזכות העבודה המקצועית שלנו אתם לא רק תראו, אלא גם תראו טוב.

צרו קשר ישיר

לקבלת פרטים נוספים על השירות – מה הוא כולל, איך זה עובד וכמה זה עולה לכם, צרו קשר טלפוני עכשיו. לקראת סוף שנת המס, אנחנו במבצע ממש משתלם וכדאי לנצל אותו:
050-5528935 (שרה) או 055-9208920 (יואל)
דילוג לתוכן